Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Španělsko La Gomera

Ubytování Španělsko La Gomera


V případě, že hledáte unikátní a klidné místo pro vaši dovolenou, může být ostrov La Gomera právě tou správnou volbou. Nachází se v Kanárských ostrovech a je pokryt bujnou vegetací, což jej dělá ideálním pro ty, kteří chtějí upnout od shonu města a vychutnat si nádhernou přírodu.

Protože ostrov není tak turisticky rozvinutý jako jiné místa v Kanárských ostrovech, nabízí se zde také mnoho ubytovacích možností, které jsou unikátní a přizpůsobené vašim potřebám.

Jednou z nejlepších ubytovacích možností na La Gomera je pronajmout si apartmán či dům. Tyto ubytování nabízejí plnou nezávislost a soukromí a jsou perfektní pro ty, kteří chtějí strávit několik dní nebo týdnů na ostrově. Apartmány a domy jsou rozprostřeny po celém ostrově, takže si můžete vybrat ideální umístění. Většina těchto ubytování nabízí kuchyňský kout, takže si můžete vařit vlastní jídlo. Pokud byste cadehtěli, abyste si mohli užít krásný výhled na moře, některé apartmány mají terasy, kde si můžete vychutnat rozhled na atlantický oceán.

Jinou možností je ubytování v jaderských vesnicích jako jsou Agulo, Hermigua nebo Vallehermoso. Tyto vesnice jsou umístěné uprostřed přírody, takže pobyt v jedné z nich znamená, že budete žít jako místní obyvatelé. Tyto vesnice nabízí pestré ubytování od ubytování v rodinných domech a starobylých vesnických domech, až po ubytování, které mají bazény a vlastní restaurace s tradičním kanárským jídlem. Toto ubytování ti umožní dýchat svěží vzduch, poslouchat zpěv ptáků a vychutnat si příjemné tempo života.

Pokud hledáte více luxusu, nezbytnou variantou může být ubytování v hotelu. Na La Gomera jsou k dispozici různé hotely, které nabízejí velké množství služeb a pohodlí. Vyberte si room service, bazén nebo relaxujte v lázních s výhledem na moře. Pokud si chcete udržet kondici, můžete se zúčastnit fitness programu nebo využít místnost pro cvičení.

Pro ty, kteří hledají méně nákladné ubytování, je zde také ubytování v hostelech, kde si, ale nepřijdete na kvalitě služeb. Hostely nabízejí ubytování v pokojích s více lůžky, kde se můžete setkat s dalšími cestujícími z celého světa. Hostely jsou perfektním místem pro ty, kteří chtějí cestovat na La Gomeru za nižší cenu, ale stále chtějí žít v pohodlném a bezpečném prostředí.

Jak vidíte, ostrov La Gomera nabízí mnoho různých typů ubytování pro vaši dovolenou, od pronájmu apartmánů a domů, přes pobyt v jaderských vesnicích, hotely a hostely. Vyberte si to takové ubytování, které nejvíce odpovídá vašim potřebám a buďte si jisti, že na La Gomeře strávíte nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Španělsko La Gomera


La Gomera je jedním z nejlevnějších a nejkrásnějších ostrovů Kanárských ostrovů, který je stále málo známý turisty. Je to malý ostrov s úchvatnou přírodou zuřivých horských masivů, malebných údolí a klidného přístavu. Pokud zvažujete návštěvu této krásné destinace, prvním krokem by mělo být vypořádání se s cestou.

Pokud chcete cestovat do La Gomery, máte několik možností, jak se tam dostat. Jedním z nejpopulárnějších a nejrychlejších způsobů je letadlo. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety z různých měst Španělska do La Gomery. Nejlepší možností je let z Madridu, protože letiště v Gomera není příliš velké a má omezenu letovou kapacitu. Proto může být složité najít přímý let z některých jiných měst.

Letenky do La Gomery se mohou lišit v závislosti na sezoně a poptávce, ale v průměru stojí asi 100-150 € na osobu. Cena také závisí na tom, jak brzy si zarezervujete letenku. Pokud ji rezervujete měsíc před plánovaným datem odletu, pravděpodobně si ušetříte nějakou tu korunu.

Důležité je také si uvědomit, že letenky do La Gomery jsou obvykle v nevýhodných hodinách. Letecké společnosti obvykle létají pozdě večer a pozdě v noci, které mohou být pro cestování s rodinou s malými dětmi poněkud složité. Z tohoto důvodu byste měli naplánovat cestu s dostatečným předstihem, abyste se vyhnuli stresovým situacím.

Při cestování do La Gomery si navíc pamatujte, že ostrov je mnohem menší než jiné kanárské ostrovy, a můžete si proto dovolit, aby vaše cesta byla kratší. Není nutné letět do Gran Canaria nebo Tenerife a pak se vydávat na moře, protože prostě letadlem můžete vylétat přímo na malé ostrovy jako La Gomera.

S letenkou do La Gomery se otevírá nový svět nezapomenutelných zážitků. Nezáleží na tom, jestli se vydáte s rodinou nebo sám, ostrov vám nabízí možnosti pro každého. Kromě nádherné přírody se můžete těšit na místní pohostinnost, kulturní akce a gastronomické speciality. Přejeme vám příjemnou cestu!


Dovolená Španělsko La Gomera


La Gomera je malý ostrov nacházející se v Kanárských ostrovech a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pokoj. Tento ostrov, který je součástí provincie Santa Cruz de Tenerife, má horskou a vulkanickou krajinu, která nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na oceán.

Pokud je vaším cílem relaxovat na pláži, La Gomera není tím nejlepším místem, jelikož většina pláží na ostrově jsou buď kamenné nebo štěrkové. Mnozí však milovníci procházek oceňují krásnou přírodu, kterou ostrov nabízí. Jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí je Garajonay Národní park, který byl vyhlášený UNESCO za svou jedinečnou biodiverzitu. Park nabízí řadu turistických tras, které se plní impozantními výhledy.

Kromě pěších túr a vycházek lze na ostrově využít i služeb místních turistických kanceláří a objevovat nádherné zákoutí ostrova voze. Budete mít příležitost poznat místní kulturní dědictví, jako je umělecké řemeslo, tradiční kuchyně a archeologické naleziště.

Pro ty, kteří chtějí získat víc zážitků z La Gomery, doporučujeme navštívit města a vesničky ostrova. San Sebastian je hlavním městem ostrova a nabízí pestré uličky, restaurace a památky. Vallehermoso a Agulo jsou další města s tradičním charakterem a krásnou architekturou, kterou jste ještě nikdy neviděli.

Celkově řečeno La Gomera není přehlceným turistickým centrem, ale čistým rájem pro ty, kteří hledají klid a krásnou krajinu. Je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí odpočívat od každodenního ruchu a strávit čas v nádherné přírodě, daleko od davů turistů.


Počasí Španělsko La Gomera


Španělsko má mnoho krásných měst a turistických destinací, včetně ostrova La Gomera v Kanárských ostrovech. Tento ostrov nabízí návštěvníkům mnoho krásných pláží, krasových útvarů a přírodních krás. Nicméně, jako každé místo na světě, i La Gomera má své vlastní specifické klimatické podmínky.

La Gomera patří mezi Kanárské ostrovy s mírným subtropickým klimatem. Celoročně se zde udržuje poměrně konstantní teplota kolem 23°C a nejvyšší teploty lze očekávat v létě, kdy mohou téct až k 33°C. V zimě se teploty snižují na zhruba 18°C. Co se týče srážek, většina dešťových srážek v La Gomerě připadá na zimní sezónu (od října do dubna). V těchto měsících mohou často nastat silné srážky, někdy s bouřemi, avšak převážně jsou to krátkodobé přeháňky.

La Gomera leží v Atlantském oceánu a vliv oceánského klimatu se projevuje víceméně zamračeným a vlhkým počasím. Z tohoto důvodu se mohou někteří návštěvníci cítit chladněji, i když teplota není příliš nízká. V létě je slabý vítr, zatímco v zimě mohou být silné větry.

La Gomera je také známá svými rozmanitými mikroklimaty. Zatímco některé oblasti jsou vlhké a zelené, jiné zase mohou být suché a slunné. Zvláštností ostrova jsou také dlouhé a hluboké rokle nazývané "Barancos". Tyto rokle mají své vlastní mikroklima, kde může být chladnější a vlhčí než v okolních oblastech.

V každém případě, už si plánujete svou návštěvu na La Gomera, berte v úvahu, že klima může být poněkud vlhké a proměnlivé, a proto se připravte na různé podmínky počasí. Avšak, nezávisle na tom, kdy se rozhodnete cestovat, krása a scenérie La Gomera je k nezaplacení a rozhodně stojí za to navštívit!


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko La Gomera


1. Jak se dostanu na La Gomeru?
Nejlepší způsob, jak se dostat na La Gomeru, je letecky z hlavního města Tenerife nebo z některých dalších místo na Kanárských ostrovech.

2. Potřebuji vízum k návštěvě La Gomery pokud mám platný pas EU?
Ne, pokud máte platný pas EU, nepotřebujete vízum k návštěvě La Gomery.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na La Gomera?
Některé z nejlepších pláží na La Gomera jsou Playa de Santiago, Playa de Vallehermoso, Playa de la Calera a Playa de Santa Catalina.

4. Kdy je nejlepší čas navštívit La Gomeru?
Nejlepší čas pro návštěvu La Gomery je v období od června do září, kdy jsou teploty příjemné a slunce svítí.

5. Je La Gomera dobrým místem pro rodinnou dovolenou?
Ano, La Gomera je skvělým místem pro rodinnou dovolenou s mnoha aktivitami, jako je turistika, plavání a prozkoumávání vesnic.

6. Co je charakteristické pro kuchyni na La Gomeře?
Charakteristické pro kuchyni na La Gomeře jsou čerstvé ryby a mořské plody, ovocné a zeleninové saláty a tradiční kanárské pokrmy jako je mojo.

7. Jaké jsou nejlepší turistické trasy na La Gomera?
Některé z nejlepších turistických tras na La Gomera jsou trekking přes Masca Canyon, okružní procházka v národním parku Garajonay a cesta k vodopádu v Hermingu.

8. Je La Gomera vhodná pro surfery a sportovní nadšence?
Ano, La Gomera je vhodná pro surfery a sportovní nadšence, kteří mohou výborně surfovat či lyžovat na vodě a plavat v mnoha vodopádech a bazénech.

9. Jaké jsou nejlepší místa na La Gomera pro prohlídku historických památek?
Některé z nejlepších historických památek na La Gomera jsou kostel Nuestra Señora de la Asunción, kaple Ermita de San Sebastian a památník Los Roques.

10. Jaké jsou nejlepší hotely na La Gomera?
Některé z nejlepších hotelů na La Gomera jsou Hotel Villa Gomera, Hotel Garajonay a Hotel Jardín Tecina.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky