Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Turkmenistán Serdar Horse Farm

Nejčastější dotazy a odpovědi Turkmenistán Serdar Horse Farm


1. Jaká je adresa Serdar Horse Farm v Turkmenistánu?
Odpověď: Adresa Serdar Horse Farm v Turkmenistánu je: Akhal-Teke street Serdar 74 (poblíž města Ashgabatu).

2. Jaké aktivity nabízí Serdar Horse Farm?
Odpověď: Serdar Horse Farm nabízí různé aktivity, jako jsou projížďky na koních, návštěva stanů Turkmenů a obřadů, ukázky ježdění na koních a tréninky koňských závodníků.

3. Jak se dostanu na Serdar Horse Farm?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Serdar Horse Farm, je taxíkem z města Ashgabatu. Cesta trvá asi 20-30 minut.

4. Jaké jsou otevírací hodiny Serdar Horse Farm?
Odpověď: Serdar Horse Farm nemá pevně stanovené otevírací hodiny, ale doporučuje se objednat si předem termín návštěvy.

5. Kolik stojí návštěva Serdar Horse Farm?
Odpověď: Cena návštěvy Serdar Horse Farm závisí na konkrétních aktivitách, které se chcete účastnit. Doporučuje se kontaktovat farmu a domluvit si přesnou cenu.

6. Jak mohu kontaktovat Serdar Horse Farm?
Odpověď: Serdar Horse Farm má oficiální webové stránky, kde najdete kontakt na farmu. Můžete také kontaktovat farmu prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

7. Provozuje Serdar Horse Farm ubytování?
Odpověď: Ano, Serdar Horse Farm nabízí ubytování v tradičních stanech Turkmenů. Cena ubytování závisí na délce pobytu.

8. Můžu si rezervovat projížďku na koni předem?
Odpověď: Ano, Serdar Horse Farm doporučuje si předem rezervovat projížďku na koni, aby byla zajištěna volnost termínu.

9. Jaká jsou oblečení předpisy při návštěvě Serdar Horse Farm?
Odpověď: Doporučuje se obléct pohodlné oblečení, které umožní pohybovat se volně, a také vhodné boty, například sportovní nebo trekové boty.

10. Jaké jsou hlavní atrakce na Serdar Horse Farm?
Odpověď: Hlavní atrakcí na Serdar Horse Farm je samozřejmě projížďka na koni, ale také můžete vidět ukázky ježdění na koních, tréninky koňských závodníků a návštěvu stanů Turkmenů.


Dovolená Turkmenistán Serdar Horse Farm


Turkmenistan může být neobvyklým turistickým cílem, ale pokud hledáte nezapomenutelnou zkušenost s koněm, rozhodně neváhejte navštívit Serdar Horse Farm.

Serdar Horse Farm se nachází asi 60 kilometrů od hlavního města Ašchabad a nabízí nádherné prostory pro jízdu na koni a turistiku. Tento statek koní, který byl založený roku 2005, se pyšní svými čistokrevnými turkmenskými koňmi, kteří jsou učeni základním dovednostem a jsou přátelští k lidem.

Na farmě je k dispozici mnoho zážitků, které by mohly turisty zajímat. Nabízejí se jízdy na koni pro začátečníky, pokročilé jezdce a dokonce i profesionály. Pro ty, kteří nechtějí jen jezdit na koni, ale chtějí prozkoumat okolí, jsou k dispozici turistické túry, které se vydávají především do pohoří Kopet Dag a mnoho dalších oblastí.

Farmu můžete navštívit po celý rok. Každá sezóna nabízí odlišný pohled na oblast a díky výhodnému klimatu v Turkmenistánu, je také možné navštívit Serdar Horse Farm o víkendech nebo během prázdnin.

Co se týče ubytování, farmě nabízí několik možností. Pokud se rozhodnete zůstat na farmě přes noc, můžete si vybrat mezi pokoji s vlastní koupelnou a pokoji se společnou koupelnou. Pokud preferujete něco více luxusního, můžete si zarezervovat vilu, která je plně vybavena pohodlným nábytkem a klimatizací.

V případě stravování vám farmě nabízí jídla, která jsou připravována z čerstvých a místních ingrediencí. Každé ráno se podává snídaně, po celý den pak bufetové menu a večeře je speciálně připravena pro každého hosta.

Celkově řečeno, navštívit Serdar Horse Farm v Turkmenistánu je nezapomenutelný zážitek pro každého milovníka koní a turistiku. Farmě nabízí spoustu aktivit, pobyt na ní je příjemný a pohodlný a navíc jsou zde super lidé. Navíc byste u nás objevili něco, co v této oblasti jindy nenajdete a to vás bude bavit.


Ubytování Turkmenistán Serdar Horse Farm


Turkmenistan je země plná překvapení a krás a pro ty, kteří chtějí poznat tu pravou krásu, je tady jedno z nejlepších ubytování, které si můžete přát. Serdar Horse Farm nabízí nejen ubytování, ale také unikátní příležitosti pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tím, co se děje v této zemi, která by mohla být považována za nejneznámější v regionu.

Serdar Horse Farm se nachází v turkmenské karakumské poušti, asi 15 km od města Mary. Tento klenot v poušti je ideální pro ty, kteří hledají klidné ubytování, kde se mohou relaxovat, nebo pro cestovatele, kteří hledají aktivní dovolenou plnou zážitků. Hosté mohou strávit celé dny zkoumáním pouště na koních nebo oslích, objevovat nedotčenou krajinu, hledat ztracené stopy nebo navštěvovat místní vesnice.

Serdar Horse Farm je dokonalým místem pro všechny milovníky zvířat a koně jsou zde nepřehlédnutelní. Hosté mohou pozorovat koně, jak se pasou a připravovat se na další výlet. K dispozici jsou i kurzy jízdy na koních a návštěvníci se mohou naučit, jak správně řídit tyto silné zvířata. K dispozici jsou i osli pro výlety stranou značených cest.

Serdar Horse Farm má několik druhů pokojů pro hosty. Všechny pokoje jsou prostorné, s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. Tyto pokoje se od sebe liší velikostí a kapacitou, takže si vybere každý. Pokojů je dostatek pro jednotlivce, páry a rodiny. Návštěvníci si zde mohou užít kvalitní pohodlí a soukromí.

V Serdar Horse Farm se nachází také místní restaurace, která nabízí tradiční turkmenská jídla. Během zimy je v restauraci teplo a útulno, protože se zde topí na dřevo. Teplou kuchyni ocení i ti, kteří se vrací z prohlídky nebo horské túry.

Serdar Horse Farm je nejlepší cesta, jak prozkoumat Turkmenistán. Toto krásné a unikátní ubytování nabízí vše, co potřebujete k úspěšnému pobytu v této zemi. Pokud hledáte mimořádné zážitky a kvalitní ubytování, pak je Serdar Horse Farm ideálním místem pro Vás. Zkrátka a dobře, Serdar Horse Farm je kamenná oáza v turkmenské poušti, kterou byste neměli vynechat při návštěvě této země.


Počasí Turkmenistán Serdar Horse Farm


Turkmenistán je země rozprostírající se v centrální Asii, která je známá svou krásnou krajinou a bohatou kulturou. Jedním z nejzajímavějších míst v této zemi je Serdar Horse Farm, což je statek se speciálními koni, na kterém se nachází také menší město pro zaměstnance farmy a jejich rodiny.

Serdar Horse Farm se nachází asi 50 kilometrů od hlavního města Ashgabatu a je jedním z největších center plemenářství koní v Turkmenistánu. Farmu založil prezident Turkmenistánu Saparmurat Niyazov v roce 1994 a od té doby se stala domovem několika tisíců koní čistokrevných a původních druhů.

Koně z Serdar Horse Farm jsou chováni s nesmírnou péčí a pozorností. Na farmě je zaměstnáno většinou místních lidí, kteří se starají o krmení koní, jejich ustájení, trénink a péči o zdraví. Zemědělská půda okolo farmy poskytuje dostatek pastvy pro koně a umožňuje farmě produkci kvalitního sena pro zimní měsíce.

Farmu můžete navštívit a prohlédnout si zázemí a taktéž se projet na koni. Koně na farmě jsou opravdu nádherní. Mají silné svaly, krásné srsti a jsou velmi temperamentní. Kromě toho jsou velice věrní svým trenérům a vládnou jim velký respekt.

Turkmenistán je známý svým drsným klimatem, který je velmi horký v létě a chladný v zimě. Serdar Horse Farm je umístěna na území pouště Karakum, kde se teploty mohou vyšplhat až na 50 stupňů Celsia v létě. Zima je na farmě mnohem mírnější s teplotami v rozmezí od -5 do 15 stupňů Celsia.

Serdar Horse Farm je jedním z nejlepších míst k prozkoumání, pokud máte rádi koně a chcete se dostat blíže k turkmenské kultuře. Možnosti, které tato farma nabízí, jsou velmi rozmanité a zcela určitě si zde najdete to své. Zaujala vás Serdar Horse Farm? Na jednodenní výlet se určitě vyplatí sem vydat a poznat krásy Turkmenistánu.


Letenka Turkmenistán Serdar Horse Farm


Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, potom je jistě návštěva Turkmenistánu a farmy koní Serdar tou správnou volbou. A aby to bylo ještě lepší, můžete si zajistit letenku přímo do Turkmenistánu a užít si toto exotické místo naplno.

Turkmenistán je zemí s bohatou kulturou a historií, kde se setkávají východní a západní vlivy. Země leží v srdci Střední Asie a je domovem několika etnických skupin, které zanechaly svůj otisk na místních tradicích, řemeslech a kuchyni.

Ale především, Turkmenistán je známý pro své krásné běžecké koně, kteří jsou národním symbolem země. Horse farm Serdar se nachází v okolí hlavního města Ašchabadu a nabízí návštěvníkům úžasnou příležitost poznat a ochutnat turkmenskou kulturu a tradice.

V souladu se státním heslem, kterým je "Velký Turkmenbaši Saparmyrat Türkmenbaşy, vůdce věčnosti a státnosti", farmu koní v roce 1994 založil první prezident Turkmenistánu, Saparmyrat Nyýazow. Od té doby se farmu podařilo rozšířit a posílit.

Farmu navštěvuje každoročně mnoho turistů i místních obyvatel. Návštěvníci se mohou podívat na tradiční způsoby chovu koní, jako jsou pasteviště, kde koně pásou na svobodě v krajině plné divoce rostoucích květin a rostlin, nebo stáje, kde se koně chovají běžným způsobem.

Je zde také muzeum turkmenských koní, kde si můžete prohlédnout exponáty o turkmenské kultuře a tradicích, které souvisí se zemědělstvím a koňskými závody.

A nejlepší ze všeho je, že si můžete pronajmout koně a projet se po krajině, která dýchá historií a tradicí, a to v rámci výletu po okolí farmy.

Pokud hledáte zážitek, který nepřinesou žádné turistické průvodce ani cestovní agentury, pak si zajděte na výlet do Turkmenistánu a navštivte farmu koní Serdar. A zajistěte si tu nejlepší letenku. Návštěva této farmy je bezesporu nezapomenutelným zážitkem pro každého koněmilce i laika.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky