Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Surinam Tumuc-Humac Mountains

Nejčastější dotazy a odpovědi Surinam Tumuc-Humac Mountains


1. Jaké jsou nejlepší aktivity v Surinamu Tumuc-Humac Mountains?
- Mezi nejlepší aktivity v této oblasti patří trekking, kanoistika, pozorování zvířat a návštěva místních vesnic.

2. Jaká je nejvhodnější doba k návštěvě Surinamu Tumuc-Humac Mountains?
- Nejlepší doba k návštěvě je během suché sezóny od ledna do června, kdy jsou podmínky pro turistiku nejlepší.

3. Jaký druh zvířat lze najít v Surinamu Tumuc-Humac Mountains?
- V této oblasti lze najít různé druhy primátů, jako jsou opice, lenochody a také různé druhy ptáků a hadů.

4. Jak dlouho trvá trek v Surinamu Tumuc-Humac Mountains?
- Trekové výlety v této oblasti se obvykle pohybují od jednoho do tří dnů.

5. Jaká je cena za trek v Surinamu Tumuc-Humac Mountains?
- Cena se může lišit v závislosti na délce výletu a místu, kde si ho objednáte, ale obvykle se pohybuje mezi 70 a 100USD na den.


Počasí Surinam Tumuc-Humac Mountains


Surinam Tumuc-Humac Mountains jsou horským pásmem nacházejícím se na hranicích Guayany a Brazílie. V této oblasti se setkávají dvě různé klimatické zóny - tropický deštný les a suchá savana.

V tropickém deštném lese v Surinam Tumuc-Humac Mountains je vlhkost vysoká a srážky jsou rozloženy nerovnoměrně po celý rok. Nejvíce srážek přichází od května do září. Teploty jsou celoročně vysoké, s průměrnou teplotou kolem 27 °C. Tento klimatický typ v kombinaci se strmými horskými svahy tvoří ideální podmínky pro rozvoj deštného lesa, který je jedním z nejbohatších ekosystémů na světě.

Na druhé straně, suchá savana v Surinam Tumuc-Humac Mountains má nižší teploty a srážky jsou omezeny na několik měsíců v roce. Období sucha začíná v srpnu a trvá až do listopadu, kdy mísí teploty vysoké okolo 30 °C s silnými větry. V této oblasti se nachází mnoho savanových travnatých plání, které jsou domovem řady druhů zvířat jako jsou kapybary, jakové, mravenečníci a sloni.

Celkově je Surinam Tumuc-Humac Mountains charakterizován jako místo s vysokou biodiverzitou a jedinečnými klimatickými podmínkami, které umožňují existenci mnoha různých ekosystémů. Pro turisty nabízí toto území mnoho příležitostí k průzkumu divočiny a k ochutnání místní kuchyně.


Dovolená Surinam Tumuc-Humac Mountains


Surinam je malá země ležící v Jižní Americe, která se často přehlíží v porovnání s jinými turisticky atraktivními destinacemi v této oblasti. Nicméně, protože Surinam tvoří nejen území džungle a tropického deštného lesa, ale také část Narodního parku Tumuc-Humac Mountains, může být pro turisty unikátním dobrodružstvím.

Tumuc-Humac Mountains jsou nejvyšší horou Surinamu, která spadá do pohoří Guayana. Pohoří bylo vyhlášeno národním parkem v dubnu 1998 a slouží jako důležitá oblast pro ochranu biologické rozmanitosti této oblasti. Tumuc-Humac Mountains pokrývají území o rozloze 2 000 km² a nachází se na severovýchodě Surinamu, kde hraničí s Guyanou a Brazílií.

Narodní park je přístupný pouze pomocí letadel z Paramariba, hlavního města Surinamu. Cesty do parku jsou poměrně náročné a kombinují pěší túry a výlety po řece, takže návštěvníci musí být v dobré fyzické kondici.

Národní park Tumuc-Humac Mountains je odlehlou oblastí, kde najdeme mimo jiné řady vodopádů, koupání v pramenné vodě, neuvěřitelné krajiny, řidkou faunu a floru a úchvatné živoucí kultury - všechno to, k čemu bychom čekali od nejdříve považované kategorie „prales“. Navíc je to také důležitá oblast pro studium geologie a biologie.

V národním parku s hojné lesy a říčními koryty můžete vidět řadu druhů zvířat, mezi nimi jaguáry, tapíry, opice, roháče, papoušky, posunky, lamary a mnoho dalších. Mnoho druhů kvůli svému endemismu můžete vidět pouze tady. Příběhem zvířat a rostlin zde dává návštěvníkovi příležitost ocenit překvapivou a neobyčejnou přírodu, která roste v této nekonečné divočině.

Pro návštěvníky, kteří chtějí cestovat, aby viděli živou kulturu, národní park Tumuc-Humac Mountains nabízí možnost navštívit unikátní indiánské vesnice, kde mohou návštěvníci získat neocenitelné zkušenosti o životě a kultuře místních domorodých kmenů jako jsou Kariny, Wayanas a Tiriyo.

V oblasti narodního parku Tumuc-Humac Mountains je k dispozici několik turistických zařízení, která poskytují ubytování a stravu. Návštěvníci se mohou rozhodnout pro různé turistické aktivity, jako jsou prohlídky místních vesnic s místními indiány, pozorování zvířat, plavby po řece a překrásné vodopády.

Vzhledem k tomu, že národní park Tumuc-Humac Mountains je ještě stále poměrně neobjeveným a vzácným přírodním klenotem, je důležité dodržovat pravidla stanovená pro ochranu tohoto území. Návštěvníci by měli být ohleduplní k okolní přírodě a nechat oblast ve stejném stavu, v jakém ji našli.

Takže, jestli hledáte nové dobrodružství v neprobádaném koutě světa, nebo se chcete prostě dostat do přírody a vychutnat si smysluplný odpočinek, národní park Tumuc-Humac Mountains v Surinamu může být tou správnou destinací pro vás.


Ubytování Surinam Tumuc-Humac Mountains


Surinam Tumuc-Humac Mountains jsou domovem pro mnoho různých druhů rostlin a zvířat, avšak tato oblast je známá také pro svou jedinečnou historii a Kali'na kulturu.

Když uvažujete o ubytování v Surinamu, Tumuc-Humac Mountains je jedním z nejlepších míst k návštěvě. Tato oblast je naplněna skvělými možnostmi ubytování, od kempování po luxusní hotely. Zde je pár tipů, které vám mohou pomoci najít ten správný typ ubytování pro vás.

Pokud hledáte základní ubytování, kempování v Tumuc-Humac Mountains může být tou správnou volbou. Tuto volbu by měli zvážit až ti, kdo se chystají na delší výlet a kteří jsou připraveni přizpůsobit se změnám počasí a místním okolnostem. Tento typ ubytování je skvělý pro turisty, kteří chtějí být co nejblíže přírodě a vychutnat si výhled na úchvatnou krajinu Tumuc-Humac Mountains.

Pokud hledáte více komfortu, ve městech okolo oblasti Tumuc-Humac Mountains najdete více možností. Hlavním městem Surinamu, Paramaribo, nabízí několik možností ubytování, jako jsou hotely, hostely a apartmány. Tato možnost ubytování by měla být vhodná pro ty turisty, kteří chtějí být blíže k městskému dění a chtějí mít možnost využívat další věci než jen přírodní scenérii okolo sebe.

Pokud chcete opravdu zažít luxus a vysokou kvalitu služeb, několik hotelů nabízí ubytování v místě Tumuc-Humac Mountains. Tyto hotely nabízejí skvělé zázemí a výhled na okolní horstva. Pokud si na svůj výlet přinesete více peněz, můžete si dovolit být o něco blíže k přírodě, ale stále si užívat základní pohodlí a luxus.

Tumuc-Humac Mountains nabízí návštěvníkům mnoho možností ubytování. Závisí to však na individuálních preferencích každého turisty. Zvažte svou finanční situaci, potřeby a preference předtím, než se rozhodnete, jakého typu ubytování si zvolíte. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si zvolíte, surinamská příroda a historie Tumuc-Humac Mountains vás nikdy nezklamou.


Letenka Surinam Tumuc-Humac Mountains


Letenka do Surinamu: Objevte krásy Tumuc-Humac Mountains

Surinam, země obklopená tropickými lesy a řekami v Jižní Americe, nabízí mnoho krás. Mezi nejzajímavější patří Tumuc-Humac Mountains, rozprostřené na hranici s Guyanou. Tuto oblast lze objevovat jen s průvodcem a letenka do Surinamu je tedy prvním krokem k objevení krás této lokality.

Tumuc-Humac Mountains jsou bohaté na faunu i floru. Zde žije několik druhů primátů (čumáčci, opice paví, kobylkáři), ale také vzácný druh krokodýla, nazvaný „brackawske“. Oblast je pokryta deštným lesem a některé druhy rostlin jsou méně známé, například rostlina „amapa“, která se hojně vyskytuje právě v této oblasti a může být užitečná pro lidskou medicínu.

Turisty lákají rovněž vodopády a řeky, které nabízejí možnost koupání a rybaření. Oblast je však extrémně divoká a turistům může být návštěva zakázána z důvodu bezpečnosti. Proto se doporučuje návštěvu této oblasti s vyhlášenou společností, která má zkušenosti s tímto typem průvodcování.

Letenky do Surinamu se dají zakoupit online a cena se pohybuje okolo 20 000 Kč. Cesta letadlem do hlavního města Paramaribo trvá zhruba 12 hodin s jedním přestupem. Po příletu do Surinamu se můžete odebrat do hotelu a poté začít plánovat návštěvu Tumuc-Humac Mountains.

Veškeré potřebné informace pro návštěvu této oblasti obdržíte od průvodce a zkušeností s cestováním do divočiny. Proto neváhejte a vydejte se na nezapomenutelný zážitek do surinamských deštných lesů.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky