Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market

Počasí Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market


Bogyoke Aung San Market, původně známý jako Scott's Market, se nachází v hlavním městě Mjanmarska, Yangonu. Trh je oblíbeným cílem pro turisty i místní a nabízí širokou škálu zboží, včetně šperků, oblečení, koberců, košťat a mnoha dalších výrobků. Nicméně, při návštěvě trhu je důležité mít na paměti, že počasí v Barmě může velmi ovlivnit vaši cestu.

Mjanmarsko má tropické klima s třemi hlavními ročními obdobími: suchým, deštivým a zimním. Suché období trvá od listopadu do února a je nejlepším obdobím pro návštěvu Barmy. Během této doby je počasí mnohem milejší, teploty jsou poměrně dobře snesitelné s minimální vlhkostí a slunce září celý den. Je to ideální čas pro průzkum města a pro nákupy na trhu Bogyoke Aung San Market.

Deštivé období trvá od června do října a to znamená několik hodin silného lijáku každý den. Místní říkají, že toto období je nejlepší pro zelené zahrady a růst zemědělských plodin, ale je to nejhorší čas pro turisty vzhledem k vysoké vlhkosti a vodě během deště. Přestože návštěvníci stále mohou navštěvovat trh Bogyoke Aung San Market, mohou být omezeni výpadek elektřiny a silnými větry. Nepřetržitý liják také znamená, že se na ulicích mohou vytvořit zácpy a provoz může být pomalý.

Zimní období trvá od března do května a teploty se mohou dostat k vysokým hranicím. Vlhkost je v tomto období také poměrně vysoká a slunce září intenzivně. Nicméně, stíny na trhu Bogyoke Aung San Market jsou dostatečné, aby ochránily návštěvníky před velmi silným paprskem slunce.

Celkově lze říct, že nejlepším časem pro návštěvu trhu Bogyoke Aung San Market je v suchém období od listopadu do února. Pokud se však rozhodnete navštívit trh během deštivého období, nezapomeňte se připravit na silné lijáky a přinejmenším si vezměte deštník. V každém případě, trh Bogyoke Aung San Market je skvělým místem k nákupu suvenýrů a tradičního zboží, které nenajdete nikde jinde.


Ubytování Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market


Bogyoke Aung San Market je jedním z největších a nejznámějších trhů v Mjanmarsku (Barma), nacházející se v hlavním městě Yangon. Trh byl pojmenován po Bogyoke Aung Sanovi, národním hrdinovi Mjanmarska, který prosazoval nezávislost země. Trh se nachází v srdci města a nabízí neuvěřitelné množství zboží, od tradičních místních produktů až po evropské a americké výrobky.

Pokud přemýšlíte o ubytování v blízkosti Bogyoke Aung San Marketu, máte několik možností k výběru. Většina turistů volí ubytování v centru města, kde jsou nejlepší restaurace, bary a obchody v dosahu. Zde si můžete užívat rušného života města a být v přímém kontaktu s místními lidmi.

V blízkosti Bogyoke Aung San Marketu se nacházejí některé z nejlepších hotelů v Yangonu. Jedním z nich je luxusní hotel Sule Shangri-La. Tento hotel se nachází v centru města, jen několik minut chůze od trhu a nabízí svým hostům vynikající zařízení a pohodlí. Pro ty, kteří hledají něco levnějšího, jsou k dispozici řada levných hotelů a hostelů v okolí trhu.

Další možností, jak se ubytovat poblíž Bogyoke Aung San Marketu, jsou airbnb apartmány. Tyto apartmány nabízejí velký výběr prostorných a dobře vybavených bytů za rozumné ceny. Navíc vám to umožní seznámit se s místními lidmi a zažít město z první ruky.

Každopádně, bez ohledu na to, jak se rozhodnete ubytovat, máte zajištěno, že budete mít přístup ke skvělým nákupům, tradičnímu jídlu a kulturním zážitkům, které Yangon nabízí. Bogyoke Aung San Market je jedním z nejlepších míst v Yangonu, kde si můžete užít nekončící pestrou paletu tradičních a moderních výrobků. Zkrátka, ideální místo pro vaši návštěvu Mjanmarska (Barma).


Letenka Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market


Bogyoke Aung San Market je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Mjanmarsku (Barma), a to zejména pro svou bohatou historii a širokou nabídku zboží. Tento trh byl pojmenován po Bogyoke Aung San – významné postavě mjanmarské historie, který se zasloužil o nezávislost země a později také o její rozvoj.

Bogyoke Aung San Market se nachází v centru Yangonu, hlavního města Mjanmarska. Trh je otevřen každý den od 8:00 do 17:00 a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých věcí. Trh je rozdělen na různé zóny, což usnadňuje orientaci. Jednou z nejživějších zón je oblast s tradičním místním uměním, kde jsou k dostání originální umelecké předměty, jako jsou keramika, malby a různé řemeslné výrobky.

Další zóna, která je velmi oblíbená, je oblast s oblečením a šperky. Nabízí se zde mnoho různých druhů šperků, od tradičních až po moderní designy. Ručně vyráběné klenoty z různých kovů, drahokamů a korálů jsou velmi populární u turistů, kteří hledají originální dárek pro své blízké.

Trh Bogyoke Aung San nabízí také mnoho stánků s oblečením, kde můžete najít tradiční mjanmarské oblečení, jako jsou longyi nebo sarongy. Tento druh oblečení je pro místní velmi charakteristický a v tradičním provedení je velmi pohodlný a prodyšný.

Trh nabízí také mnoho dalších zboží, jako jsou kožešiny, suvenýry, dřevěné výrobky, knihy, kosmetiku, parfémy, upomínkové předměty a mnoho dalšího. Pokud máte rádi trhy, určitě musíte Bogyoke Aung San Market navštívit.

Vstup na trh je zdarma a ceny zboží se pohybují v závislosti na druhu zboží a kvalitě. Obecně platí, že ceny jsou o něco nižší než v jiných obchodech nebo na trzích v Yangonu, takže si můžete užít nákupy bez obav z vysokých cen.

Ať už hledáte originální dárek pro své blízké, tradiční mjanmarské oblečení, nebo prostě jen chcete procházet se a nakupovat v atmosféře trhu, Bogyoke Aung San Market je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí zažít mjanmarskou kulturu. Určitě jej nevynechejte při své návštěvě Yangonu.


Dovolená Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market


Mjanmarsko (dříve známé jako Barma) je země bohatá na historii, kulturu a krásu. A pokud plánujete dovolenou v této zemi, jedno místo, které byste určitě neměli vynechat, je Bogyoke Aung San Market, tržiště proslulé svou tradiční atmosférou a množstvím zboží.

Toto tržiště se nachází v hlavním městě Yangonu a je pojmenováno po otci moderního Mjanmarska, Bogyoke Aung San. Je otevřeno sedm dní v týdnu a nabízí širokou škálu zboží, jako jsou tradiční oblečení a šperky, umělecké předměty, ručně vyrobené výrobky z dřeva a kovů, keramika, kožené zboží, kořeněné dezerty a mnoho dalšího.

Pro mnoho turistů je nákup na tržišti Bogyoke Aung San jedním z hlavních důvodů, proč si zvolili dovolenou v Mjanmarsku. Na trhu můžete najít mnoho tradičních výrobků, které jsou typické pro místní kulturu, jako například longyis (tradiční sukně pro muže i ženy), Thanakha (tradiční kosmetický přípravek z bílého dřeva) a nádherné šperky.

Na trhu se setkáte také s místními obyvateli, kteří jsou velmi přátelští a ochotní pomoci vám najít to, co hledáte. Vyhněte se ale přehnanému přicházení s prodavači, kteří vás mohou obtěžovat a snažit se vám něco prodat, co vůbec nechcete. Pokud ale něco chcete koupit, nezapomeňte na trhu smlouvat, protože cena je vždycky vyšší než běžná cena.

Tržiště Bogyoke Aung San je také skvělým místem k objevování místní kuchyně a potravin. V je zde mnoho stánků s tradičními jídly, jako jsou mohinga (polévka z ryb a nudlí), samosa (tradiční indické kousky) a další. Pokud jste mlsný, nezapomeňte si na trhu vyzkoušet mnoho kořeněných pochoutek a sladkostí, které jsou typické pro místní kuchyni.

Na trhu jsou také několik obchodů s uměleckými předměty, jako jsou malby, sochy a fotografie, které ukazují bohatství místní historie a kultury. Pokud si chcete odvézt domů něco, co bude na dlouhou dobu připomínat váš pobyt v Mjanmarsku, potom jsou umělecké předměty to pravé.

Celkově je tržiště Bogyoke Aung San skvělým místem, které nabízí mnoho různorodých zážitků a nákupů. V oblasti se nachází také mnoho dalších turistických atrakcí, jako například pagody, muzea a chrámy. Pokud tedy hledáte něco typicky mjanmarského, návštěva tržiště Bogyoke Aung San vám může určitě nabídnout mnoho zážitků a radostí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mjanmarsko (Barma) Bogyoke Aung San Market


1. Co je Bogyoke Aung San Market?

Bogyoke Aung San Market je tradiční tržiště v centru Yangonu, hlavním městě Myanmaru (Barma). Je to jeden ze největších a nejstarších trhů v zemi a má více než 2 000 prodejců, kteří nabízejí různé zboží, včetně šperků, oblečení, kožených výrobků, elektroniky, potravin a suvenýrů.

2. Jaké jsou provozní hodiny trhu Bogyoke Aung San?

Trh Bogyoke Aung San Market je obvykle otevřen od 10:00 do 17:00 hodin denně. Některé obchody však mohou mít odlišné provozní hodiny, proto je vhodné se před návštěvou trhu informovat o provozní době konkrétního obchodu.

3. Co se může koupit na Bogyoke Aung San Market?

Trh nabízí širokou škálu zboží, včetně tradičních řemeslných výrobků, oblečení, kožených výrobků, šperků, suvenýrů, knih, keramiky, elektroniky a potravin. Mnoho z těchto výrobků jsou ručně vyrobené a některé jsou speciální pro Myanmar.

4. Může se na trhu Bogyoke Aung San jednat o ceny?

Ano, na trhu Bogyoke Aung San je možné se jednat o cenu, zejména při nákupu většího množství zboží nebo při nákupu u nezávislých prodejců. Nicméně se nejedná o běžnou praxi a jednání o cenách by mělo být prováděno s respektem k prodejci.

5. Jak se dostat na trh Bogyoke Aung San?

Trh se nachází v centru města Yangon, takže je snadno dostupný z různých částí města. Nejlepší způsob je využít taxi nebo místní dopravu. Trh se nachází v blízkosti hlavního nádraží v Yangonu a je snadno přístupný pěšky. Pro turisty, kteří se ubytovali v okolí, je možné trh navštívit pěšky.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky