Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Kanada Thousand Islands

Dovolená Kanada Thousand Islands


Kanada je země s množstvím přírodních krás a Thousand Islands mezi Ontario a New Yorkem jsou jedním z nejúchvatnějších míst pro dovolenou. Toto území, rozprostírající se na ploše 80 kilometrů čtverečních, hostí více než tisíc ostrovů, skalisek a útesů, které se vyjímají z hladiny řeky Saint Lawrence.

Dovolená v oblasti Thousand Islands nabízí návštěvníkům mnoho možností pro relaxaci a pobyt v přírodě. Můžete si pronajmout kanoe, kajak nebo loď a projet se po řece, nebo si prohlédnout zdejší falzifikáty historických budov zhruba ze 160 ostrovů, které jsou přístupné veřejnosti. Oblast je domovem různých druhů zvířat a rostlin, a také můžete potkat orla nebo bobří hráz.

Největším ostrovem v této oblasti je Wolfe Island, který je domovem pro asi 1 400 obyvatel. Ostrov má několik turistických atrakcí, jako jsou například historické hrady, muzea a parky. Jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí na ostrově je Big Sandy Bay, oblíbená pláž mezi turisty i místními.

Pokud se cítíte dobrodružně, můžete si vyzkoušet pěší turistiku nebo cykloturistiku po hrázích a ostrovech Thousand Islands. Výhledy na řeku Saint Lawrence a okolní krajinu jsou úchvatné, a také se můžete setkat s množstvím druhů rostlin a zvířat.

Kulturní a historické památky na ostrovech Thousand Islands jsou rovněž důvodem k návštěvě této oblasti. Mezi nejzajímavější patří například Boldt Castle na ostrově Heart Island nebo Singer Castle na ostrově Dark Island. Tyto hradby byly postaveny v 19. století jako letní residenci bohatých Američanů.

Na Thousand Islands rovněž najdete mnoho možností pro vodní sporty, zahrnující kitesurfing, windsurfing, rybolov a mnoho dalšího. Zkuste také své štěstí v kasinu Thousand Islands, které se nachází v oblasti Gananoque.

Dovolená v oblasti Thousand Islands vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Tato krásná oblast nabízí mnoho aktivit pro každého, ať už hledáte relaxaci nebo dobrodružství v přírodě. Navštivte je a zažijte jedinečnou dovolenou v Kanadě.


Ubytování Kanada Thousand Islands


Thousand Islands je překrásná oblast nacházející se na hranici Kanady a Spojených států amerických. Skládá se z přibližně 1 800 ostrovů a ostroviček, které po celém území tvoří národní park Thousand Islands. Abychom si tuto nádhernou oblast mohli užít plnými doušky, je nutné si zajistit kvalitní ubytování. V našem článku se podíváme na to, jaké druhy ubytování nabízí Thousand Islands, a jak vybrat to pravé pro sebe.

Hotely a motely

V oblasti Thousand Islands najdeme spoustu hotelů a motelů, které nabízí ubytování na jednotlivé noci či na celý pobyt. Na výběr máme různé kategorie, od jednodušších motelů po luxusní hotely. Pokud si chceme užít výhled na krásné modré jezero, doporučujeme si vybrat ubytování s výhledem na něj. Pro ty, kteří hledají spíše cenově dostupné možnosti, jsou zde motely se základním ubytováním. Ty jsou ideální pro turisty, kteří chtějí prozkoumat okolí Thousand Islands a nemyslí si to příliš pohodlně. Pokud máte rádi luxus, vyberte si některý z mnoha luxusních hotelů, které vám nabídnou nejlepší pohodlí a komfort.

Kempy

Ti, kteří si chtějí přivstat v přírodě, mohou zvolit ubytování v kempech. Thousand Islands nabízí řadu kempů, které jsou vhodné pro turisty, kteří si chtějí užít krásné okolí. V kempu si můžete postavit stan, využít ubytování v karavanech nebo se ubytovat v chatkách. Kempy jsou ideální pro ty, kteří chtějí podnikat výlety po okolí a užít si krás přírody.

Apartmány a chaty

Jiným způsobem ubytování jsou apartmány a chaty. V oblasti Thousand Islands jich najdeme mnoho, pro turisty nabízejí krásná místa pro soukromí, ale také různé kategorie podle cenového rázu. I když je tato možnost dražší, získáme tak větší prostor a komfort při pobytu, a navíc si můžeme uvařit vlastní jídlo.

Národní park Thousand Islands

Hledáte-li ubytování v oblasti Thousand Islands, stojí za zvážení také ubytování přímo v národním parku. Národní park nabízí mnoho možností ubytování, od jednodušších stojánkových míst pro kemping po luxusní chaty. Je to ideální způsob, jak pocítit atmosféru parku Thousand Islands a užít si rytmus přírody.

Thousand Islands nabízí mnoho možností ubytování, od dražších hotelů a apartmánů po levnější motely a kempy. Vyberte si to, co nejvíce odpovídá vašim potřebám a preferencím a užijte si krásy této nádherné oblasti plnými doušky.


Letenka Kanada Thousand Islands


Letenky do Kanady jsou velmi populární mezi turisty z celého světa. Jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst v Kanadě jsou Thousand Islands. Tyto ostrovy se nacházejí na hranici Kanady a Spojených států amerických. Zdejší přírodní krása a historické památky jsou hlavními lákadly pro turisty.

Letenky do Kanady jsou snadno dostupné z celého světa. Nejlepší cestou je cesta do Toronta, přičemž Thousand Islands jsou odtud vzdáleny zhruba 3 hodiny jízdy. Existuje několik způsobů, jak se můžete do Thousand Islands dostat. Nejlepším způsobem je pronajmutí lodi a výlet na krásných řekách Lichtenstean za krásou tohoto nádherného místa.

Samotné ostrovy jsou přirozeným divem. Na Thousand Islands je 1861 ostrovů a souostroví, z nichž většina patří do kanadské provincie Ontario. Některé z ostrovů jsou tak malé, že na ně je možné dojet pouze v kajaku, zatímco jiné ostrovy jsou vybaveny luxusními vilami a jsou nejlepším místem pro romantickou dovolenou.

Jeden z nejzajímavějších ostrovů je Boldt Castle. Tento zámeček byl postaven na konci 19. století americkým hotelářem Georgeem Boldtem jako dárek pro jeho manželku. Nicméně, krátce po dokončení stavby zemřela jeho žena. George Boldt tedy zanechal zámek nedokončený až do roku 1977, kdy ho získal národní park Thousand Islands. Dnes Boldt Castle slouží jako turistická atrakce a restaurace.

Další zajímavostí Thousand Islands je hraniční kameny, který rozděluje Kanadu a USA. Hraniční kameny se nacházejí na několika místech mezi ostrovy a je možné je vidět během plavby po řece.

Celkově jsou Thousand Islands ideálním místem pro dovolenou plnou přírodní krásy a historických památek. Pronajmout si loď a prozkoumat tuto oblast sami, je nejlepší způsob, jak se o tom přesvědčit na vlastní oči. Tak neváhejte a pořiďte si letenky do Kanady a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Thousand Islands


1. Jak se dostat do Thousand Islands v Kanadě?
Odpověď: Thousand Islands se nacházejí v provincii Ontario u hranic s USA. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je letadlem nebo autem.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Thousand Islands?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Thousand Islands je od června do září, kdy je teplé počasí a můžete si užít plavbu na lodích.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici v Thousand Islands?
Odpověď: V Thousand Islands si můžete vychutnat plavbu po řece, turistiku, cyklistiku, hraní golfu, rybaření a mnoho dalších aktivit.

4. Kdy jsou lodě k dispozici pro plavby ve Thousand Islands?
Odpověď: Plavby lodí jsou obvykle k dispozici od konce května do začátku října, v závislosti na počasí.

5. Jak dlouho trvají plavby lodí ve Thousand Islands?
Odpověď: Plavby lodí ve Thousand Islands obvykle trvají od jedné hodiny do několika hodin v závislosti na trase.

6. Kolik stojí plavba lodí ve Thousand Islands?
Odpověď: Ceny se liší v závislosti na délce trasy a typu plavby. Cena se obvykle pohybuje mezi 20 až 40 CAD.

7. Mohu si rezervovat místo na lodi předem?
Odpověď: Ano, můžete si rezervovat místo na lodi předem a doporučujeme to, zvláště v letních měsících, kdy jsou plavby velmi vyhledávané.

8. Jaká jsou nejlepší místa k fotografování v Thousand Islands?
Odpověď: Nejlepší místa k fotografování v Thousand Islands jsou Fort Henry, Boldt Castle a Thousand Islands Bridge.

9. Můžu si pronajmout loď a projet se sám?
Odpověď: Ano, můžete si pronajmout loď a projet se sám, ale musíte mít platné námořní řidičské oprávnění.

10. Kde se dá ubytovat v Thousand Islands?
Odpověď: V Thousand Islands jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně kempů, hotelů a penzionů. Nejlepší je najít si ubytování blízko vodních tras pro snadnou dostupnost plaveb lodí.


Počasí Kanada Thousand Islands


Kanada Thousand Islands jsou známé svým krásným přírodním prostředím a fyzickým umístěním v oblasti západního pobřeží Severní Ameriky. Pokud hledáte perfektní dovolenou v Kanadě, Thousand Islands jsou neuvěřitelně krásným místem, na které byste neměli zapomenout.

Kanada Thousand Islands se rozkládají mezi vodami řeky Sv. Vavřince na hranicích Kanady a USA. Thousand Islands jsou malé ostrovy přehlížené turisty, kteří si chtějí užít odstup od městského života. Jelikož jsou ostrovy poměrně malé, lze je snadno projít během jednoho dne.

Za úžasné návštěvy Kanady Thousand Islands stojí především nádherné počasí, které panuje v této oblasti. Celoročně jsou zde mnohé aktivity, které lze podnikat a turisté nabývají jedinečných zážitků.

Zimní počasí v Kanada Thousand Islands je na severoamerické poměry poměrně mírné. Sněží zde průměrně 20 dní za rok a teploty dosahují během dne zhruba -5 ℃. Zimní turistické aktivity v regionu zahrnují sněžné sporty jako je jízda na lyžích, snowboarding a osvětlené sjezdovky v noci.

Letní počasí v Kanada Thousand Islands se považuje za to nejlepší. Průměrná teplota během dne je příjemných 24 ℃, což umožňuje relaxování na pláži nebo koupání v jezerech. Kanoistika je další populární aktivitou – s tolika ostrovy k prozkoumání, existuje mnoho bezpečných oblastí pro kanoisty všech věkových kategorií.

Navíc, Thousand Islands nabízejí mnoho turistických atrakcí, jako je například návštěva Národního parku St. Lawrence Islands nebo muzea v městečku Kingston. Tuto oblast lze navštívit během jednoho dne na úžasném výletě z Toronta.

V Kanada Thousand Islands může být počasí překvapivě proměnlivé, takže si určitě vezměte s sebou vhodné oblečení a obuv. Pokud plánujete vyrazit na kanoistiku, doporučuje se vzít si nějakou vodu a krém na opalování.

V oblasti Kanady Thousand Islands platí, že každé roční období je jiné a je tu mnoho možností pro turisty, jak si vychutnat a prozkoumat tuto překrásnou oblast. Bez ohledu na to, na co se rozhodnete, je Kanada Thousand Islands skvělým místem, které stojí za to navštívit.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky