Časté otázky

Kolik Knihobit stojí?
Cena jednoho balíčku je 449 Kč, předplatné 3 balíčků stojí 1215 Kč. Pokud obsah svého balíčku nasdílíte na sociální sítě, obdržíte navíc slevu na další nákup. O slevu si napište na info@knihobit.cz a připojte i link kde jste balíček sdíleli.

Co všechno najdu v balíčku?
Kromě knížky, kterou Vám vybereme na základě Vašich preferencí, najdete v zásilce osobní dopis s věnováním a několik úžasných předmětů, které jistě udělají každému knihomilovi radost. Do balíčků přikládáme časopis, občas i slevové kupóny na audio a e-knížky, plakát či jiný hodnotnější předmět, něco k zakousnutí k četbě a podobně.
Nechte se překvapit, nebudete litovat :). Podívat na obsah balíčků se můžete na sociálních sítích, když zadáte hashtag #knihobit.

Kdy obdržím svoji zásilku?
Zásilku odesíláme poslední týden v měsíci.

Jak mám vědět, že mi nepřijde knížka, kterou už mám?
Rozesíláme tituly vydané v posledních 60 dnech. Ve výjimečných případech i starší, pokud uživateli najdeme vhodnější knihu vydanou o něco dříve. Při registraci je možné v uživatelské sekci nalinkovat odkazy na Vaše aktivní profily na CBDB.cz, DatabazeKnih.cz nebo GoodReads.com a tím se pojistit, že nedostanete novinku, kterou jste si zrovna koupili.

Můžu vrátit knihu, když se mi nebude líbit, nebo pokud ji už vlastním?
Ano, můžete využít mojí garance na výběr knihy. Pokud jsem se netrefil, tak mi napište na info@knihobit.cz do 24 hodin od obdržení balíčku, že si přejete knihu vyměnit a následně obdržíte další instrukce.

Zasíláte Knihobita i na Slovensko?
Ano, je možné si náš balíček objednat i na Slovensko. Posíláme přes Zásielkovňu a kurýrní službu GLS.