Najděte letenky za bezkonkurenční ceny

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Počasí Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou nádherný a oblíbený cíl pro turisty z celého světa. Mezi ně patří také Alice Town na Bimini Islands, což jsou ostrovy v Bahamském souostroví. Toto místo je velmi oblíbené pro své bílé písečné pláže a průzračnou vodu, kterou můžete vidět až k samému dně.

Alice Town se nachází na nejzápadnějším bodě Baham a má spoustu unikátních atrakcí. Kromě pláží můžete také navštívit mnoho muzeí a památek, jako například Bimini Museum a Bahamian Historical Society Museum. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si vyzkoušet také potápění a šnorchlování.

Co se týče počasí, můžete očekávat slunečné a teplé dny téměř celý rok. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25-30 °C a voda má teplotu okolo 26-28 °C. Toto místo však také trpí sezónními dešti, zejména v období od května do října, kdy je nejvíce srážek. Nicméně, déšť v této oblasti obvykle netrvá příliš dlouho a slunce se opět brzy ukáže na obloze.

V zimě se počasí může trochu změnit a ochladit, ale i tak jsou dny stále slunečné a teplé. Moře může být v tomto období trochu chladnější, ale stále dost horké na to, abyste si mohli vychutnat své vodní aktivity.

Pro cestovatele je nejvhodnějším obdobím pro návštěvu Alice Town na Bimini Islands březen až duben, kdy je počasí slunečné a příjemné bez velkého počtu turistů. Pokud se tedy chystáte na výlet na Bahamy, nezapomeňte si přibalit kromě plavek také opalovací krém a ochrannou přilbu pro potápění.


Ubytování Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou známy jako jedno z nejhezčích a nejexotičtějších míst na světě. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou na Bahamách, Alice Town na Bimini Islands by mohlo být tou pravou destinací.

Alice Town je největším městečkem na Bimini Islands, které se nachází na západním pobřeží nejblíže k Floridě. Toto město je ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek ve spojení s krásou tropických ostrovů, ale zároveň chtějí zůstat v dosahu civilizace.

Co se týče ubytování, Alice Town nabízí širokou řadu možností. Můžete si zvolit luxusní hotel, apartmán nebo privátní vilu. Pokud jste však na rozpočet, je tu také spousta cenově dostupných možností, jako jsou hostely nebo motelové pokoje.

Jeden z nejznámějších hotelů v Alice Town je Hilton at Resorts World Bimini. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel nabízí nádherné výhledy na moře, venkovní bazén, soukromou pláž, wellness centrum a mnoho dalšího. Můžete si také vybrat mezi řadou pokojů, od pokojů s výhledem na zahradu až po plážové apartmány.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější ubytování, jsou zde možnosti jako například Bimini Big Game Club Resort & Marina. Tento resort se nachází v historické budově, která kdysi sloužila jako klub pro lovné rybyře. Nabízí venkovní bazén, plážový bar a restauraci s možností podniknout potápěčskou výpravu.

Alice Town také nabízí možnosti pro ty, kteří cestují s menším rozpočtem. Například motel Rainbow Inn se nachází v centru města a nabízí jednoduché pokoje za velmi přijatelné ceny. Pro ty, kteří hledají ještě cenovější řešení, je tu například hostel Ponce de Leon.

Celkově lze tedy říci, že Alice Town na Bimini Islands nabízí širokou řadu ubytovacích možností pro cestovatele s různými potřebami a předpoklady. Ať už hledáte luxus a pohodlí, nebo jednodušší a cenově dostupné možnosti, Alice Town Vám nabízí vše, co potřebujete k tomu, aby jste si užili dokonalý pobyt na Bahamách.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


1. Jak se dostat na Bimini Islands?

Na Bimini Islands se dá dostat dvěma způsoby - lodí z Miami nebo letadlem z USA nebo Bahamských ostrovů. Nejčastější způsob pro turisty je využití dopravy lodí z Miami.

2. Musím mít vízum pro pobyt na Bahamách?

V zásadě ne, pokud máte platný pas pro vstup do Bahamských ostrovů. Pokud budete na Bahamách pobývat delší dobu než 90 dnů, budete potřebovat vízum.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Bimini Islands?

Nejlepší čas na návštěvu Bimini Islands je od prosince do dubna, kdy je počasí nejstabilnější a nejteplejší. Během letních měsíců je tam horko a vlhko a může se tam vyskytovat i hurikánové nebezpečí.

4. Jaká je místní měna na Bahamách?

Místní měna na Bahamách je bahamský dolar, ale většinou se přijímají také americké dolary.

5. Co bych si měl(a) vzít na Bahamy?

Na Bahamy byste měli vzít sluneční brýle, opalovací krém, koupací oblečení, lehké oblečení vyrobené z prodyšných materiálů, a samozřejmě i peníze na platby v místních obchodech a restauracích.

6. Kde je nejlepší ubytování na Bimini Islands?

Nejlepší ubytování na Bimini Islands jsou luxusní resorty a hotely, které nabízejí komfort a krásné výhledy na oceán.

7. Co mohu na Bimini Islands vidět a dělat?

Na Bimini Islands můžete vidět nádherné korálové útesy a různé druhy ryb. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření, surfování a další. Na ostrově si můžete také užít plážový pobyt a projít se po malebných městečkách.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku. Skládají se z více než 700 ostrovů a ostrůvků a nabízejí nádherné pláže, tyrkysové laguny a bohaté mořské ekosystémy. Mezi nejzajímavější ostrovy patří i Bimini Islands, které jsou jedním z nejmenších souostroví v Bahamách.

Alice Town, které se nachází na ostrově North Bimini, je největším městem Bimini Islands. Je to malá vesnička s koloritními domky a příjemnou atmosférou. Obchody, restaurace a bary jsou soustředěny na hlavní třídě, kde se také nachází malebný rybářský přístav. Alice Town má také svou vlastní pláž, kde si turisté mohou užít moře a slunce.

Pro turisty jsou největším lákadlem Bimini Islands především vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Vody okolo ostrovů jsou plné různých druhů korálů, ryb a dalších mořských tvorů. Bimini Islands jsou také známé díky své poloze, protože se nacházejí na trase velkých mořských žraloků. Mnoho potápěčů sem přijíždí právě za účelem setkání s těmito zvířaty.

Na ostrovech se také nachází mnoho dalších zajímavých míst. Turisté se mohou vydat například na výlet do 80 metrů dlouhé jeskyně, která se nachází na jižním konci ostrova South Bimini. Další zajímavostí je Dolphin House Museum, které připomíná život a dílo samotného stavitele, který si sám zhotovil mnoho zajímavých soch a dalších artefaktů.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách a chtěli byste navštívit malé a kouzelné Bimini Islands, neváhejte a zarezervujte si letenku na Alice Town. Existuje mnoho leteckých společností, které létají do tohoto malého letiště. Cena letenky se bude lišit v závislosti na sezóně a předpovědi poptávky. Nicméně, pokud si včas zajistíte letenku, můžete se těšit na skvělou dovolenou na této malebné malé části Baham a na možnost poznat jedny z nejkrásnějších pláží a podmořských světů na světě.


Dovolená Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě, které lákají turisty z celého světa. Mezi nejpopulárnější destinace na Bahamách patří Bimini Islands, které se nacházejí v severozápadní části Bahamského souostroví.

Bimini Islands jsou jedinečným místem, které nabízí až neuvěřitelnou krásu a jedinečnou atmosféru. Turisté se sem mohou vypravit za křišťálově čistými plážemi s bílým pískem, turistickými atrakcemi, aktivitami na vodě a šnorchlováním v místních korálových útesech.

Mezi největší atrakce na ostrovech patří Alice Town, která je největším městem na ostrovech. Alice Town je známá svým tradičním karibským stylem a stala se oblíbeným turistickým cílem v posledních letech. Tuto oblast turisté vyhledávají pro její neuvěřitelnou autentičnost, a nezapomenutelnou atmosféru.

V Alice Town turisté mohou najít mnoho turistických atrakcí, jako jsou mnohé restaurace, kde si lze vychutnat tradiční karibská jídla a nápoje, doplněné o živou místní hudbu a tanec. Zájemci se zde můžou vrhnout na nakupování v mnoha obchodech se suvenýry, které nabízejí to nejlepší z místního řemesla.

Pokud vás zajímá místní historie, tak zde můžete navštívit místní muzeum, které přináší celkový přehled historie ostrovů a místní kultury. Mezi další turistické atrakce patří také místní bank, divadlo, bowlingová dráha a mnoho dalšího.

Kromě toho, turisté si zde mohou také vychutnat aktivní dovolenou, jako například šnorchlování, potápění, rybaření, windsurfing, kajak a mnoho dalších vodních sportů. Nedaleko Alice Town se také nachází národní park, který nabízí možnost prozkoumání tropické flóry a fauny v její přirozené kráse.

Alice Town v Bimini Islands je tedy ideálním místem pro turisty, kteří hledají skutečně autentický a nádherný zážitek na Bahamách. Ať už hledáte klidnou dovolenou nebo aktivní zážitek, Alice Town a Bimini Islands vám poskytnou nezapomenutelný zážitek v ráji.


Garance nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Akční lety za příznivé ceny

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky